У рамках програми DAAD Університет Оснабрюк надає стипендії студентам ІКНІ

Організатори заходу
Лого організаторів

У рамках програми фінансування Ukraine digital: Studienerfolg in Krisenzeiten sichern Німецької академічної служби обмінів (DAAD) Університет Оснабрюк виділяє стипендії студентам Національного університету «Львівська політехніка», які потребують фінансової підтримки для продовження навчання у зв’язку з війною в Україні. Кошти на цю програму надходять від Федерального Міністерства освіти та наукових досліджень.

Загалом буде профінансовано 30 студентів, які навчаються в Інституті комп’ютерних наук та інформаційних технологій за спеціальностями:

• системний аналіз;
  • комп’ютерні науки;
  • інформаційні системи і технології.

Стипендії можуть бути надані студентам, які наразі проживають в Україні або перебувають в інших європейських країнах (окрім Німеччини).

Подати онлайн-заявку можна до 9 лютого 2024 року.

Необхідні документи і процедура подання заявки – на сайті Університету Оснабрюк.