У рамках Міжнародного форуму «Публічне управління та інновації» відбудеться два майстер-класи

Кафедра адміністративного та фінансового менеджменту
Заставка форуму

Міжнародний форум «Публічне управління та інновації», головним організатором якого є кафедра адміністративного та фінансового менеджменту Інституту адміністрування та післядипломної освіти Національного університету «Львівська політехніка», відбудеться 20–21 травня 2021 року.

Вже є більше 150 зареєстрованих, понад 40 спікерів, 2 потужних майстер-класи.

Перший майстер-клас відбудеться онлайн вже 19 травня, 17:00. Лектор – Фарход Ніязов, професіонал у галузі комунікацій, відносин із зацікавленими сторонами та мереж з мультикультурним мисленням, що має 20-річний досвід роботи з великими міжнародними компаніями. Майстер-клас має тему «Брендинг країни», спікер розповість власне про країну як бренд та його важливість у її розвитку.

Другий майстер-клас у рамках Міжнародного форуму «Публічне управління та інновації» 20 травня проведе Олег Половцев – доктор наук з державного управління, професор, на тему «Як «поставити» роботу публічного органу влади за сто днів?!».