Міжнародний форум «Публічне управління та інновації»

Заставка форуму «Публічне управління та інновації»

20–21 травня 2021 року відбудеться Міжнародний форум «Публічне управління та інновації», організований кафедрою адміністративного та фінансового менеджменту Інституту адміністрування та післядипломної освіти Львівської політехніки.

Ключовими темами міжнародного форуму будуть:

1. Кращі практики публічного управління та адміністрування
  2. Цифрові рішення в публічному управлінні та бізнесі
  3. Інноваційні освітні програми підготовки державних службовців
  4. Смарт-міста та смарт-спеціалізації

Форум є надзвичайно актуальним, адже саме зараз ми потребуємо об’єднання навколо ідеї змін, інновацій та підвищення професіоналізму в публічному управлінні й адмініструванні через світові та вітчизняні виклики і ризики у різних сферах з метою відшукання гармонії та простору для розвитку світового співтовариства.

Також головним стейкхолдерам необхідно об’єднатися навколо нової спеціальності «Публічне управління та адміністрування» для її активної популяризації, вироблення чіткого профайлу та розвитку як сучасної елітної спеціальності.

До заходу вже долучилось більше десяти міжнародних учасників. Організатори раді запросити й Вас до участі та обговорень!