У рамках екскурсійного семінару студенти ІІІ курсу кафедри містобудування відвідали три львівські храми

Кафедра містобудування Львівської політехніки
Фото з екскурсії

Студенти третього курсу кафедри містобудування Інституту архітектури та дизайну Львівської політехніки (групи Ар-37, Ар-38) під керівництвом доцентів Володимира Дідика та Людмили Гнесь у рамках тематичної дисципліни «Проєктування храму східного обряду» мали можливість відвідати три львівські храми – Храм всіх Святих українського народу, Храм Вознесіння Господнього та Храм свв. Володимира і Ольги.

Під час змістовного і пізнавального семінару-екскурсії студентам розповіли про основні канонічні особливості проєктування храмів, вирішення інтер’єрів та які нові виклики постають перед сучасними архітекторами у пошуках ідентичності українського храму. Студентам цікаво було дізнатись історії створення громад і будівництва храмів та семантичну наповненість кожного з них. У наш час сучасний простір церкви доповнюється новими функціями, які не суперечать канонам створення храму.

Впевнені, що студенти зможуть застосувати отримані нові враження та знання у своїх проєктних рішеннях.

Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії