У рамках Creative Spark: Renovate Ukraine відбувся конкурс молодіжних проєктів Львівської обласної МАН

Інтелектуальний навчально-науковий центр професійно-кар’єрної орієнтації
Учні МАН

У Національному університеті «Львівська політехніка» відбувся Creative Spark: Renovate Ukraine – форум креативної освіти, стартапів та студентського підприємництва. В рамках цього проєкту пройшов обласний конкурс молодіжних науково-технічних проєктів учнівської молоді Львівської обласної Малої академії наук. Львівські політехніки взяли участь у роботі журі цього конкурсу.

Журі відзначило високий рівень підготовки учасників до конкурсу, а також їхнє прагнення вдосконалювати світ.

Дослідження молодих науковців здійснювалось у чотирьох номінаціях:

• збереження здоров’я та лікування хвороб;
  • нові матеріали та технології;
  • стійкий життєвий простір;
  • цифрові технології.

Після нагородження учасників конкурсу львівські політехніки побажали їм, незалежно від здобутого місця, успішно продовжувати свої дослідження, вдосконалювати їх та зміцнювати нашу державу майбутніми науковими доробками.

Діти також дізналися про можливості підготовки до вступу в Національний університет «Львівська політехніка» та про перспективи подальшого навчання на окремих спеціальностях.