У Проєктному офісі надають консультації щодо участі у конкурсі MSCA Postdoctoral Fellowships 2021

Проєктний офіс Львівської політехніки
Фото із консультації

Цими днями нарешті стартував індивідуальний конкурс MSCA Postdoctoral Fellowships 2021 у рамках програми Європейського Союзу «Горизонт Європа», який відкриває перед дослідником можливість попрацювати над власними розробками під час закордонного відрядження терміном на 12–24 місяці, щоб підвищити свою індивідуальну компетентність, творчий та інноваційний потенціал тощо.

До Проєктного офісу Національного університету «Львівська політехніка» завітав асистент кафедри обчислювальної математики та програмування Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Андрій Кунинець, з яким в офісі обговорили «гарячу» проєктну пропозицію на конкурс MSCA Postdoctoral Fellowships 2021.

Докладніше про конкурс

Консультації політехніків тривають і в липні.

Фото із консультації Фото із консультації