У Львівській політехніці відбувся Всеукраїнський семінар щодо дослідницької доброчесності

Центр комунікацій Львівської політехніки
Фото із заходу

Упродовж шести днів у навчально-оздоровчому таборі «Політехнік-2» Національного університету «Львівська політехніка» тривав курс підвищення кваліфікації для наукових та науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти «Акредитація освітніх програм третього рівня вищої освіти. Дослідницька доброчесність».

Понад 45 учасників – проректори та навчально-педагогічні працівники закладів вищої освіти, громадських експертних рад Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти та представників громадських об’єднань освітян поглибили професійні компетентності щодо застосування у своїй науковій та викладацькій діяльності принципів дослідницької доброчесності. В межах заходу відбулось ознайомлення учасників із основними моделями та кращими практиками докторської підготовки в Європейському просторі вищої освіти та країнах Північної Америки, з інноваційним досвідом та новітніми технологіями в сфері акредитації та оцінювання освітніх програм третього рівня вищої освіти.

Спільно із Національним університетом «Львівська політехніка» захід організувало Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти, Благодійний фонд «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики», громадська організація «Інноваційний університет» та Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України. Координацію заходу забезпечив доцент кафедри електронних обчислювальних машин Львівської політехніки Анатолій Ігнатович.

Спікерами та тренерами були: член Національного агентства кваліфікацій Юрій Рашкевич, керівник експертної групи з питань стратегій та узгодження політик Директорату науки та інновацій Міністерства освіти і науки України Григорій Мозолевич, члени Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Ігор Олексів, та Артем Артюхов, заступниця голови Національного агентства Наталія Стукало, заступник Міністра освіти і науки України у 2009–2010 роках Тарас Фініков, проректор Сумського національного аграрного університету Юрій Данько, представник групи сприяння академічній доброчесності Сумського державного університету Юрій Волк та інші.