У Львівській політехніці відбувся Міжнародний молодіжний науковий форум «Litteris et Artibus»

Анастасія Степаняк, Центр комунікацій Львівської політехніки
Міжнародний молодіжний науковий форум «Litteris et Artibus»
Вже традиційно у листопаді в нашому університеті відбувається Міжнародний молодіжний науковий форум «Litteris et Artibus». Цьогоріч молоді науковці зібралися у Львівській політехніці вже удев’яте. Тематика роботи Форуму – розмаїта

Вже традиційно у листопаді в нашому університеті діє Міжнародний молодіжний науковий форум «Litteris et Artibus». Цьогоріч молоді науковці зібралися у Львівській політехніці вже удев’яте.

Офіційне відкриття заходу відбулося 21 листопада. Учасників наукової події привітали організатор і модератор Форуму, голова Ради молодих вчених Львівської політехніки Олександр Березко та проректор з наукової роботи Іван Демидов. Окрім цього, до відкриття долучився наш Ансамбль естрадної пісні «Сузір’я».

У пленарному засіданні взяли участь завідувачка науково-дослідної лабораторії Інституту досліджень Samsung Ольга Радивоненко (Київ, Україна), лінгвіст та експерт з відкритих наук Ґарет О’Нілл (Амстердам, Нідерланди), керівник відкритої та відтворюваної дослідницької групи Технічного університету Граца, старший науковий співробітник Центру знань Тоні Росс-Геллауер (Грац, Австрія), професор Чернівецького національного університету, засновник соціальної мережі «Українські вчені у всьому світі» Юрій Халавка (Чернівці, Україна).

Тематика роботи Форуму – розмаїта:

• інформатика й інженерія;
  • геодезія, архітектура та будівництво;
  • електроенергетика та системи управління;
  • гуманітарні та соціальні науки;
  • економіка й управління;
  • машинобудування, матеріалознавство, транспорт;
  • хімія та хімічні технології;
  • право й психологія;
  • біотехнологія, екологія та сталий розвиток.

Працювали молоді науковці до 23 листопада включно.