24 жовтня кафедра історії, музеєзнавства і культурної спадщини Національного університету «Львівська Політехніка» провела Міжнародну науково-практичну конференцію на тему «Наративи у сучасному музеї: досвід України та Литви». Конференція відбулася в рамках виконання спільних українсько-литовських програм як частина проєкту «Музей як простір полілогу домінуючих та альтернативних наративів: від теорії до практики».
Учасниками заходу стали понад двадцять фахівців у сфері музейної справи з усіх регіонів України, партнери Львівської політехніки – викладачі Вільнюського університету, широке коло наукової спільноти Львова та студенти.
Доповіді учасників проєкту спричинили жваву дискусію, особливо корисним для професійної спільноти стало проведення Круглого столу наприкінці заходу, в ході якого було напрацьовано рекомендації щодо реалізації політики та культури пам’яті для музейних працівників.
![на конференції «Наративи у сучасному музеї: досвід України та Литви»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/26/para/gallery/img201910241012221.jpg?itok=Ffav0kIk)
![на конференції «Наративи у сучасному музеї: досвід України та Литви»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/26/para/gallery/img20191024101452.jpg?itok=pI-oJzdB)
![на конференції «Наративи у сучасному музеї: досвід України та Литви»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/26/para/gallery/img20191024111350.jpg?itok=Mqg5GXBj)