У Львівській політехніці відбудеться міжнародний семінар для Національних команд експертів програми Еразмус+

За матеріалами Національного Еразмус+ офісу в Україні
Герб Львівської політехніки

Проект Європейського Союзу «Національний Еразмус+ офіс в Україні» оприлюднив оновлений План діяльності і заходів на 2016 рік.

Відповідно до нього, 19–20 жовтня 2016 року заплановано провести міжнародний семінар для Національних команд експертів HERE країн-партнерів програми Еразмус+ «ESG in action – revised European Standards and Guidelines for quality assurance and their implementation in universities and agencies». Захід відбудеться у Національному університеті «Львівська політехніка» та Українському католицькому університеті.

Нагадаємо, одним із експертів HERE team є Юрій Рашкевич, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Львівської політехніки.