У Львівській політехніці в рамках конференції CSIT 2017 відбудуться два міжнародні наукові семінари

Фізико-механічний інститут НАН України
Міжнародний семінар «International Workshop on Project Management IWPM 2017»

5–8 вересня 2017 року в Національному університеті «Львівська політехніка» під час XII Міжнародної науково-технічної конференції «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» (CSIT 2017) відбудуться два міжнародні наукові заходи:

Цього року вперше основна конференція CSIT 2017 та семінар IWIM-2017 відбуватимуться під егідою Міжнародної організації інженерів у галузі електротехніки, радіоелектроніки та радіоелектронної промисловості ІЕЕЕ (Інститут інженерів з електротехніки та електроніки). А це означає, що всі прийняті доповіді будуть індексуватись у SCOPUS.

Кращі доповіді в розширеному варіанті увійдуть до книги, що буде опублікована у видавництві Springer.