У Львівській політехніці стартували курси підвищення кваліфікації для викладачів

Кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності
фото аудиторії зі слухачами на курсах підвищення кваліфікації для викладачів

9 вересня доцент кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Інституту економіки і менеджменту Маряна Руда провела ознайомлювальне заняття на тему «Інтерактивні методики навчання: діджиталізація навчального процесу». На цей модуль записалося 80 науково-педагогічних працівників Національного університету «Львівська політехніка».

Усі присутні на зустрічі спробували надихнутися ідеями, почутими під час перегляду виступу Кена Робінсона на TED talks.

Наступні заняття відбуватимуться онлайн у середовищі MS Teams. Викладачі матимуть нагоду опанувати практичні інструменти застосування цифрових технологій у навчанні, зокрема, йдеться про гейміфікацію навчального процесу (онлайн-квести, вікторини, квізи на платформах Kahoot, Quizizz тощо) і техніки сторітеллінгу на основі вивчення світового досвіду модернізації системи освіти.

Базова мета модуля – покращити комунікацію зі студентами, зробити навчання більш цікавим та ефективним.

Такі курси є ініціативою відділу навчання та розвитку персоналу Львівської політехніки, який очолює Надія Любомудрова.

на курсах підвищення кваліфікації для викладачів на курсах підвищення кваліфікації для викладачів на курсах підвищення кваліфікації для викладачів на курсах підвищення кваліфікації для викладачів