У Львівській політехніці презентували монографію «Архітектура світла в українській церкві»

Видавництво Львівської політехніки
презентація монографії Мирослава Яціва і Юрія Криворучка «Архітектура світла в українській церкві»

22 травня 2018 року в Національному університеті «Львівська політехніка» презентовано монографію Мирослава Яціва і Юрія Криворучка «Архітектура світла в українській церкві».

У презентації взяли участь професор Богдан Черкес, директор Інституту архітектури Львівської політехніки; протоієрей Михайло Сивак, проректор Львівської православної богословської академії; Олег Боднар, професор кафедри дизайну та основ архітектури Університету; професор Віктор Проскуряков, завідувач кафедри дизайну архітектурного середовища ІАРХ; Іван Паров’як, директор Видавництва Львівської політехніки.

Ця книга стане в нагоді фаховим архітекторам і будівельникам, студентам архітектурних інститутів і факультетів мистецьких навчальних закладів. Матеріали книги можуть знадобитися церковним діячам, замовникам церковних будівель.

Імена Юрія Криворучка – професора кафедри дизайну та основ архітектури Львівської політехніки, автора понад 160 наукових публікацій, та Мирослава Яціва – доцента кафедри дизайну архітектурного середовища – говорять самі за себе, засвідчуючи вагомість їхньої спільної праці.