У Львівській політехніці працюватиме пункт реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання 2018 року

За матеріалами Львівського порталу
терміни проведення ЗНО

З 6 лютого 2018 року починається реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання – 2018. Що для цього потрібно, 24 січня, під час прес-конференції, розповіла директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

– Саме в період з 6 лютого до 19 березня кожен, хто має намір отримати атестат про закінчення середньої освіти, має зареєструватися на участь у ЗНО, адже вже другий рік поспіль для випускників шкіл ДПА (державна підсумкова атестація) з трьох предметів проходить у формі незалежного тестування, – повідомила очільниця ЛРЦОЯО.

Реєстрація для випускників шкіл, студентів коледжів та учнів профтехосвіти відбуватиметься у їхніх навчальних закладах. Випускники минулих років, які цьогоріч хочуть скласти ЗНО з якихось предметів, реєструються самостійно або у спеціально створених пунктах реєстрації.

У Львові таких пунктів буде два:

• у Національному університеті «Львівська політехніка» (вул. Карпінського, 2/4, ауд. 316);
  • у Львівському інституті менеджменту (вул. Ліська, 16).
терміни проведення ЗНО