У Львівській політехніці говорили про налагодження співпраці зі Слупською Поморською академією

Тижневик «Аудиторія»
зустріч двох ректорів – професора Юрія Бобало та професора Романа Дрозда

Про налагодження співпраці між Львівською політехнікою та Поморською академією (м. Слупськ, Польща) говорили 30 червня в нашому Університеті.

У рамках зустрічі двох ректорів – професора Юрія Бобало та професора Романа Дрозда – обговорили можливості співробітництва двох вищих навчальних закладів.

Польську делегацію супроводжував ректор Львівського інституту менеджменту професор Мирон Янків.