У номінації «Найкращий підручник» конкурсу видань Університету ІІ місце здобула книга викладачів кафедри ЕПІ

Кафедра економіки підприємства та інвестицій Львівської політехніки
Фрагмент обкладинки книжки

У конкурсі монографій, підручників, навчальних посібників та довідкових видань 2021 року Національного університету «Львівська політехніка» (номінація «Найкращий підручник») диплом другого ступеня отримав підручник «Організація виробництва» (Видавництво Львівської політехніки, 2020 рік), авторами якого є завідувач кафедри економіки підприємства та інвестицій Василь Козик та її викладачі Анатолій Гавриляк і Тетяна Петрушка.

Автори підручника розглядають сутність і теоретичні засади організації виробництва як субстанції та процеси у просторі й часі, організаційні особливості формування та діяльності структурних одиниць промислового виробництва. Наведені у підручнику приклади сприяють засвоєнню теоретичних положень. Навчальний матеріал підручника забезпечує набуття фахових та загальних компетенцій ОКР «Бакалавр» за спеціальністю 051 «Економіка».

Обкладинка книжки Диплом
Приєднані файли