У Науково-технічній бібліотеці Університету відбудеться вечір спогадів про Бориса Возницького

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка до заходу

У вівторок, 14 червня 2022 року, в читальній залі Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Професорська, 1) відбудеться вечір спогадів про Бориса Возницького – Героя України, Заслуженого працівника культури України та Польщі, лауреата премії імені Шевченка, багатолітнього директора Львівської галереї мистецтв.

Львівська галерея мистецтв за час директорства Бориса Возницького з другорядного невеликого музею перетворилась на потужний мистецький комплекс з багатьма філіями, які були відкриті у врятованих від руйнації і відбудованих замках та палацах, з вартісною колекцією живопису, скульптури, сакрального мистецтва та з потужним колективом , вихованих ним музейників.

Модеруватиме захід Лариса Возницька-Разінкова. Початок о 16:00.