У Науково-технічній бібліотеці Університету відбудеться презентація-доповідь «Угнівщина»

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка до заходу

Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на презентацію-доповідь «Угнівщина», яка відбудеться у читальному залі (вул. Професорська, 1) 8 вересня 2023 року.

У фокусі заходу – історія виникнення, традиції хусткування на Угнівщині, звичаї угнівського міщанства, значення угнівського «Чуба», а також майстер-клас з пов’язування старовинної хустки.

Спікером виступить кандидат історичних наук, старший дослідник, доцент кафедри міжнародної інформації Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Львівської політехніки, провідний науковий співробітник Львівського історичного музею Любомир Хахула.

Майстер-клас із хусткування проведе керівник народного сімейного ансамблю Брезовських Галина Брезовська.

Вхід вільний. Початок заходу о 17:30.