У Науково-технічній бібліотеці Університету розкажуть про легендарного і справжнього Станіслава Людкевича

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка до заходу

У п’ятницю, 3 лютого 2023 року, в читальній залі Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Професорська, 1) відбудеться лекція «Станіслав Людкевич – людина легенди й дійсності».

Культурне життя Західної України 1890–1970-х років неможливо уявити без постаті корифея української музики Станіслава Людкевича (1879–1979). Про постать відомого композитора розкаже провідний зберігач фондів Меморіального музею Станіслава Людкевича Мар’яна Зубеляк.

Багатогранний композитор, авторитетний вчений-музикознавець, невтомний музично-громадський діяч, один із фундаторів музичної освіти в Галичині, він був яскравою індивідуальністю, неповторною колоритною особистістю, овіяною легендами.

Подія організована Українським фотографічним товариством (УФОТО) у співпраці з Львівським фотомузеєм, Меморіальним музеєм Станіслава Людкевича та Науково-технічною бібліотекою Львівської політехніки. Початок о 17:30.