У МІОК відбулася зустріч з регіональною віцепрезиденткою Світового Конґресу Українців у Східній Європі

МІОК Львівської політехніки
зустріч з Вірою Коник

24 січня у Міжнародному інституті освіти, культури і зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» відбулася зустріч з Вірою Коник – регіональною віцепрезиденткою Світового Конґресу Українців у Східній Європі та головою Конґресу українців Естонії.

Говорили про стан українських громад у Східній Європі, зокрема про роль українців за кордоном у поширенні мови та культури.

Щоб окреслити перелік питань, які висвітлюватимуть 25–28 червня на Бієнале «Українська мова у світі: відступ чи поступ?», над організацією якого зараз працює МІОК, обговорили мовну ситуацію у Східній Європі.

На зустрічі також окреслили перспективи майбутньої співпраці та плани.

зустріч з Вірою Коник