У межах проєкту Ukraine Global Faculty відбудеться лекція про якісні методи досліджень у США

Організатори заходу
Заставка лекції

Для студентів, аспірантів та викладачів українських закладів вищої освіти триває проєкт Ukraine Global Faculty, в межах якого закордонні професори з провідних університетів, топексперти та підприємці читатимуть онлайн-лекції для української аудиторії.

8 лютого 2023 року в рамках проєкту відбудеться лекція An Introduction to Qualitative Methods in Research in the United States. Спікер – Jonathan Cisco, директор з освіти в Coursetune, старший науковий співробітник Академії вищої освіти і засновник The Grad Academy, академічної консультаційної групи для професорів і аспірантів.

Під час лекції слухачі дізнаються про основні елементи якісних методів, які використовують наукові США у своїх дослідженнях; дослідницькі парадигми, якісні дизайни, а також розглянуть деякі приклади дослідницьких питань, які піддаються якісному аналізу.

Початок заходу о 17:00 за київським часом, тривалість – 90 хвилин. Мова лекції – англійська із синхронним перекладом на українську.

Щоб отримати безкоштовний доступ до онлайн-лекції, потрібно зареєструватись на веб-сторінці заходу.