У межах проєкту Ukraine Global Faculty відбудеться лекція «Нове та покращене: як виникають інновації»

Організатори заходу
Фрагмент афіші заходу

Для студентів, аспірантів та викладачів українських закладів вищої освіти триває проєкт Ukraine Global Faculty, в межах якого закордонні професори з провідних університетів, топексперти та підприємці читатимуть онлайн-лекції для української аудиторії.

16 грудня 2022 року в рамках проєкту відбудеться лекція «Нове та покращене: як виникають інновації». Спікер – Йохан Норберг, шведський автор та історик ідей, старший науковий співробітник Інституту Катона.

Інновації є ключем до зростання та процвітання, але як це відбувається? Розглядаючи різні приклади інновацій з історії, від велосипеда до напівпровідника, лектор пояснює, чому для цього потрібні свобода, творчість, співпраця та несподіванки.

Початок заходу о 14:00 за київським часом, тривалість – 90 хвилин. Мова лекції – англійська із синхронним перекладом на українську.

Щоб отримати безкоштовний доступ до онлайн-лекцій, потрібно зареєструватись на веб-сторінці заходу.