У межах проєкту UGF відбудеться лекція «Хаос і складність: моделювання кризового менеджменту у 2020-х роках»

Організатори заходу
Девід Рубенс

Для студентів, аспірантів та викладачів українських закладів вищої освіти триває проєкт Ukraine Global Faculty, в межах якого закордонні професори з провідних університетів, топексперти та підприємці читатимуть онлайн-лекції для української аудиторії.

19 січня 2023 року в рамках проєкту відбудеться лекція «Хаос і складність: моделювання кризового менеджменту у 2020-х роках». Спікер – Девід Рубенс, виконавчий директор Інституту управління стратегічними ризиками (Лондон, Великобританія).

Структури, які визначали й підтримували стратегічний ризик та управління кризами після закінчення Другої світової війни, більше не є достатньо сильними чи надійними, щоб моделювати, залучати або реагувати на поточні кризові події. Ця лекція розглядає деякі питання щодо розуміння поточних кризових подій, а також підходи, необхідні для підготовки й ефективного реагування на них.

Початок заходу о 15:00 за київським часом, тривалість – 90 хвилин. Мова лекції – англійська із синхронним перекладом на українську.

Щоб отримати безкоштовний доступ до онлайн-лекцій, потрібно зареєструватись на веб-сторінці заходу.