У Львівській політехніці завершилася VI Міжнародна конференція з оксидних матеріалів електронної техніки

Леся Крук, Центр комунікацій Львівської політехніки
Фото з конференції

Упродовж чотирьох днів у Львівській політехніці тривала VI Міжнародна наукова конференція «Оксидні матеріали електронної техніки – отримання, властивості та застосування» (ОМЕЕ-2021). У результаті – оприлюднено 140 доповідей (62 усні та 78 стендових), із яких лише 10 усних доповідей відбувалися в режимі відеоконференції.

ОМЕЕ-2021 є продовженням однойменних міжнародних форумів, проведених у Національному університеті «Львівська політехніка» у 2017, 2014, 2012, 2009 та 2007 роках.

Цьогоріч у конференції взяли участь 114 науковців із 15 країн – Білорусі, Великої Британії, Грузії, Естонії, Ізраїлю, Ірану, Латвії, Німеччини, Польщі, Португалії, США, Словенії, Туреччини, Угорщини, України. Традиційно найбільшими делегаціями, окрім України, були від Польщі, Німеччини, Туреччини. 30 учасників – це молоді вчені, аспіранти й студенти, участь яких в ОМЕЕ-2021 підтримали спонсори конференції.