У Львівській політехніці триває реалізація проєкту Jean Monnet «European technology transfer for Ukrainian universities» (UniTECH)

КАФЕДРА АДМІНІСТРАТИВНОГО ТА ФІНАНСОВОГО МЕНЕДЖМЕНТУ
Unitech проєкт

В університеті продовжується реалізація проєкту Jean Monnet «European technology transfer for Ukrainian universities» UniTECH - 101047891 - GAP-101047891 за програмою JEAN-MONNET CHAIRS. На черговому занятті курсу «Основи трансферу технологій» 21.03.2023 студенти опрацьовували тему «Фінська екосистема стартапів», було розглянуто досвід функціонування Національного технологічного агенства Фінляндії TEKES та його роль в ефективності трансферу технологій країни.

Проєкт триватиме три роки з 01.02.2022 до 31.01.2025. Проєкт реалізовуватимуть кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва (керівник професор кафедри Ігор Олексів) та кафедра адміністративного та фінансового менеджменту (старший викладач кафедри Олег Дума).