У Львівській політехніці стартує набір студентів на нову освітню програму «Харчова хімія та експертиза»

Кафедра органічної хімії Львівської політехніки
Скріншот з відеозапису

1 липня 2023 року розпочинається реєстрація електронних кабінетів та завантаження документів для вступників на навчання для здобуття вищої освіти. Реєстрація заяв вступників триватиме з 19 липня до 31 липня.

Абітурієнти мають унікальну можливість поступити на нову освітню програму «Харчова хімія та експертиза» спеціальності 102 «Хімія», на яку Національний університет «Львівська політехніка» у 2023 році вперше в Україні розпочинає набір.

Особливістю набору є те, що вступ на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб (комерційна форма навчання) на спеціальність 102 «Хімія» (ОП «Харчова хімія та експертиза»), яка належить до спеціальностей, яким надано особливу підтримку, можливий без результатів національного мультипредметного тесту (НМТ) або зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), а тільки на основі мотиваційного листа.

Ознайомитися з додатковою інформацією про нову освітню програму «Харчова хімія та експертиза» на:

Зацікавлених осіб просять звертатися на кафедру органічної хімії Львівської політехніки:

79013, м. Львів, пл. Св. Юра 3/4, каб. 204);
тел. (032) 258 25 50, (067) 672 96 50, (066) 302 79 21;
e-mail: okh.dept@lpnu.ua;

Докладніше про програму – на афіші та у відеопрезентації.