У Львівській політехніці представлять банерну виставку з нагоди 150-ліття введення посади ректора

Центр комунікацій Львівської політехніки
Експонат виставки

У межах відзначення Дня Львівської політехніки Центр промоції представить банерну виставку, приурочену до важливих дат формування нашого університету.

― Ця банерна виставка присвячена важливим датам історії Львівської політехніки. Передовсім ― заснуванню реальної школи, яка заклала підвалини для Львівської політехніки. Це відбулося 7 березня 1816 року, ― пояснив керівник Центру промоції Львівської політехніки Андрій Павлишин. ― Інша мета виставки ― пригадати про ювілей 150-річчя запровадження посади ректора в нашому університеті. Вперше ректора Львівської політехніки обрали у 1872 році. Ним став Фелікс Стжелецький.

Виставка має на меті популяризувати історію Львівської політехніки, тож націлена на широку аудиторію. Опісля її експонуватимуть в Музеї Львівської політехніки.

Експонат виставки Експонат виставки Експонат виставки