У Львівській політехніці офіційно відкрили міжнародний проєкт EEPHCT у рамках Програми ЄС Erasmus+

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-заходу

4 травня в онлайн-форматі відбулося офіційне відкриття міжнародного проєкту «Європейський досвід популяризації історичної спадщини та культурного туризму» (EEPHCT) напряму Жан Моне у рамках Програми ЄС Еразмус+, який буде реалізовувати впродовж наступних трьох років у Національному університеті «Львівська політехніка» кафедра менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту.

З вітальним словом виступили:

• Наталія Чухрай – проректорка з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Львівської політехніки;
  • Світлана Шитікова – координаторка Національного Еразмус+ офісу в Україні;
  • Олег Карий – завідувач кафедри менеджменту організацій ІНЕМ.

Модератором заходу був Ігор Кулиняк – координатор проєкту, доцент кафедри менеджменту організацій. Він презентував учасникам основні ідеї та цілі проєкту, цільову аудиторію, а також розповів про заходи, заплановані в рамках його трирічної реалізації.

До заходу долучилася студентська спільнота, а також представниця Жан Моне спільноти (Jean Monnet Family) Львівської політехніки Таїсія Наконечна – виконавиця проєкту напряму Жан Моне в рамках Програми ЄС Erasmus+ «Поширення практик ЄС через Е-маркетинг, свідоме споживання, циркулярну економіку, ефективність використання ресурсів», доцентка кафедри маркетингу і логістики Інституту економіки і менеджменту.

У рамках заходу своїми практиками поділилися представники організацій культури та сфери туризму:

• Василь Ільчишин – директор комунального закладу «Залозецький краєзнавчий музей» (Тернопільська область, смт Залізці);
  • Тарас Василик – директор комунального закладу «Гусятинський краєзнавчий музей» (Тернопільська область, смт Гусятин);
  • Оксана Лутай – в.о. директора Краєзнавчого музею історії сіл Суботцівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області;
  • Марія Супрун – керівниця комунального закладу «Дрогобицький культурно-освітній центр імені Івана Франка» Дрогобицької міської ради (Львівська область, м. Дрогобич).

Докладніше про EEPHCT:

Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу