У ліцеї імені Василя Симоненка Львівської міської ради відбулися чергові «Дні Політехніки»

Інтелектуальний навчально-науковий центр професійно-кар’єрної орієнтації
Фото із заходу «Дні Політехніки в школі»

В ліцеї імені Василя Симоненка Львівської міської ради відбувся черговий тиждень зустрічей з учнями 9–11 класів, що проходять у процесі реалізації проєкту «Дні Політехніки в школі».

Учні мали нагоду взяти участь у заняттях і тренінгах, які проводили викладачі Національного університету «Львівська політехніка». Це – тренінг «Компетенції майбутнього», уроки використання інформаційно-комунікативних технологій для розв’язання конфліктів, математики, мистецтва, технологій, української мови, а також – вступу до ІТ.

Учні проявили високу активність та ерудованість і підтвердили високий рівень навчання в ліцеї.

Варто також зазначити, що близько 50% випускників ліцею імені Василя Симоненка продовжують здобувати освіту в Національному університеті «Львівська політехніка».