У коледжі «Інфокомунікації» Львівської політехніки відбулися збори трудового колективу

Коледж «Інфокомунікації» Львівської політехніки
збори трудового колективу

26 січня 2016 року в приміщенні актової зали коледжу «Інфокомунікації» Національного університету «Львівська політехніка» відбулися збори трудового колективу навчального закладу.

На порядок денний було винесено такі питання.

1. Звіт директора коледжу за 2015 рік.
  2. Вибори кандидата на посаду директора ВСП Львівський коледж «Інфокомунікації» Національного університету «Львівська політехніка».

На збори був запрошений проректор з науково-педагогічної роботи Львівської політехніки Роман Орестович Корж.

За підсумками таємного голосування працівників коледжу одноголосно було обрано єдиного кандидата на посаду директора – Богдана Тадейовича Камінського – та вирішено рекомендувати його ректору Університету Юрію Ярославовичу Бобалу.