У книгарні «Є» відбудеться лекція асистента ІАРХ Ярини Сеньковської щодо промислових територій Львова

Організатори заходу
запрошення на лекцію Ярини Сеньковської

Книгарня «Є» запрошує на лекцію асистента кафедри містобудування Національного університету «Львівська політехніка» Ярини Сеньковської «Промислові території Львова: можливості та перспективи використання». Захід відбудеться 2 листопада 2017 року за адресою: м. Львів, проспект Свободи, 7. Початок о 18:30.

У Львові є багато індустріальних будівель, яким більше сотні років. Частину з них осучаснили, а частина перетворилась у примару минулого зі статусом «закинутий» – йдеться, наприклад, про м’ясокомбінат, газовий і винний завод. Скільки таких споруд є у Львові і яку користь вони можуть принести для міста? Про це під час своєї лекції говоритиме Ярина Сеньковська, а ще розповість про те, як старі промислові будівлі стали центрами культурного життя в інших країнах.

Вхід вільний.

запрошення на лекцію Ярини Сеньковської