У Хмельницькому політехнічному коледжі Університету добре навчають не лише фізико-математичним наукам

Хмельницький політехнічний коледж Львівської політехніки
призери олімпіади

12 квітня 2018 року в Кам’янець-Подільській філії Національного університету Державної податкової служби України відбулись обласні олімпіади з іноземних мов та історії України.

Після переконливих перемог на олімпіадах з фізики, математики та інформатики представники Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» продемонстрували, що й гуманітарні науки у коледжі вивчають на дуже високому рівні. Переконливим доказом цього є 5 призових місць, які здобули хмельницькі політехніки: ІІ і ІІІ місця з історії України, ІІ і ІІІ місця з англійської мови, ІІІ місце з німецької мови.

13 квітня директор Хмельницького політехнічного коледжу Вадим Овчарук привітав переможців та призерів обласних олімпіад, їхніх викладачів і підписав наказ про матеріальне заохочення.