Хмельницькі політехніки перемогли на обласних олімпіадах з фізики, математики та інформатики

Хмельницький політехнічний коледж Львівської політехніки
на олімпіаді

11 квітня 2018 року в Хмельницькому політехнічному коледжі Національного університету «Львівська політехніка» вже традиційно відбувся ІІІ (обласний) етап олімпіад з фізики, математики та інформатики (в категоріях програмісти і користувачі).

За перемогу змагалися студенти 16 вищих навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації з Хмельницького, Кам’янця-Подільського та Шепетівки. Задля об’єктивності оцінювання до склад журі були запрошені фахівці навчальних закладів, що не беруть участі у цих олімпіадах.

За підсумками Олімпіади майже всі перші та другі місця посіли представники Хмельницького політехнічного коледжу Львівської політехніки, віддавши суперникам лише одне друге місце з математики.