У Хмельницькому політехнічному коледжі з нагоди Міжнародного дня філософії провели конференцію

Хмельницький політехнічний фаховий коледж Львівської політехніки
Фото з конференції

Міжнародний день філософії відзначають 18 листопада за регламентом ЮНЕСКО. Зміст святкування полягає в тому, щоб знайти спільну платформу обговорення глобальних соціокультурних змін, які відбуваються в суспільстві сьогодні.

У Хмельницькому політехнічному фаховому коледжі Національного університету «Львівська політехніка» до цього свята приурочили конференцію «Особливості національного характеру українців у вітчизняній філософії» для студентів відділень «Комп’ютерної інженерії» (ІV курс) і «Автомобільного транспорту» (ІІ курс). Конференція проходила у двох аудиторіях з урахуванням карантинних обмежень. Учасники до заходу долучались дистанційно, трансляція відбувалась через освітню платформу TIMS.

Під час конференції здійснили комплексний пізнавальний розгляд філософських, історичних і політичних думок в Україні. Студенти дослідили філософські здобутки українських мислителів і стимулювали публічні дебати з приводу викликів, що постають перед українським суспільством.

Докладніше – на сторінці Хмельницького політехнічного фахового коледжу у соцмережі Фейсбук.