У Хмельницькому політехнічному коледжі Університету відкрили свою школу стартапів

Хмельницький політехнічний коледж Львівської політехніки
фото відкриття анонсованого раніше інноваційного проекту – підрозділу Tech StartUp School

21 грудня 2018 року у Хмельницькому політехнічному коледжі Національного університету «Львівська політехніка» відбулось відкриття анонсованого раніше інноваційного проекту – підрозділу Tech StartUp School, діяльність якого спрямована на підвищення ефективності закладу, зацікавленості студентів у навчанні та науковій роботі.

З інформаційною та консультативною метою щодо діяльності цього проекту до коледжу прибув професор Назар Подольчак, очільник школи стартапів, яка вже успішно функціонує у Національному університеті «Львівська політехніка». Назар Юрійович ознайомився з матеріально-технічною базою коледжу, планами подальшої розбудови навчального закладу, виступив перед педагогічним колективом і побажав успішного старту у перспективній справі.

До його слів долучився і директор Хмельницького політехнічного коледжу Вадим Овчарук. Він оголосив, що керівництво новоствореним підрозділом доручено викладачу спеціальних дисциплін Дмитру Пижову.

фото відкриття анонсованого раніше інноваційного проекту – підрозділу Tech StartUp School фото відкриття анонсованого раніше інноваційного проекту – підрозділу Tech StartUp School