У Хмельницькому політехнічному коледжі відбувся обласний етап ХІІ Міжнародного конкурсу імені Тараса Шевченка

Хмельницький політехнічний фаховий коледж Львівської політехніки
Фото із заходу

12 січня 2022 року на базі Відокремленого структурного підрозділу «Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка» відбувся обласний етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу серед учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, в якому брали участь студенти закладів фахової передвищої освіти.

Із вітальним словом до конкурсантів звернувся директор Хмельницького політехнічного коледжу, доктор економічних наук Вадим Овчарук.

Після урочистого відкриття заходу політехніки організували цікаві екскурсії до музею коледжу та «Автоцентру інновацій «Політехнік», які провели завідувачі цих підрозділів.

Про переможців конкурсу – на сторінці Хмельницького політехнічного фахового коледжу у соцмережі Фейсбук.