У Хмельницькому політехнічному коледжі вручили сертифікати випускникам курсів з інженерного моделювання

Хмельницький політехнічний коледж Львівської політехніки

20 грудня 2017 року у Хмельницькому політехнічному коледжі Національного університету «Львівська політехніка» відбулося вручення сертифікатів першим 37 випускникам курсів підвищення кваліфікації з інженерного моделювання.

Курси проходили у листопаді-грудні на базі відділення інженерної механіки. Слухачі отримали можливість глибше опанувати інженерну графіку й автоматизацію конструкторських розрахунків. Отриманий сертифікат розширить можливості працевлаштування випускників та зробить їх більш конкурентоздатними на ринку праці.

Сертифікати першим 4 групам вручав директор Хмельницького політехнічного коледжу Вадим Овчарук. Він висловив упевненість в тому, що студенти, які щоденно наполегливо працюють над своїм професійним розвитком, завжди будуть успішні та затребувані.