На початку другого семестру у Хмельницькій політехніці провели виховну онлайн-годину «Героїв Україна пам’ятає»

Хмельницький політехнічний коледж Львівської політехніки
Фото із заходу

Другий семестр 2020/21 навчального року у Хмельницькому політехнічному коледжі Національного університету «Львівська політехніка» розпочався 18 січня у дистанційному форматі.

Поруч із навчальним процесом традиційно значну увагу приділяють і виховній роботі. 20 січня бібліотека коледжу провела патріотичну виховну онлайн-годину «Героїв Україна пам’ятає». Ведучі заходу розповіли студентам про героїчну оборону Донецького аеропорту, що тривав аж 242 дні – з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року. «Кіборги вистояли, не встояв бетон» – таким було завершення цього етапу неоголошеної війни. Оборона ДАП стала символом незламності та мужності українських військових. Відтоді 16 січня українці відзначають День пам’яті захисників Донецького аеропорту та всіх загиблих воїнів.

Вже стало традицією запрошувати до коледжу в ці січневі дні учасників боїв за ДАП, яких ми, захоплюючись їхньою незламністю, називаємо «кіборгами». На жаль, через карантинні обмеження цього січня така зустріч є неможливою, але імена героїв та їхні історії на заході прозвучали.