У другому півфіналі студентського фестивалю КВН «Осінь політехніки – 2018» перемогла команда ІТРЕ

Студентська Ліга Сміху Львова
на фестивалі КВН «Осінь політехніки – 2018»

25 жовтня 2018 року в актовій залі І навчального корпусу Університету відбувся другий півфінал традиційного студентського фестивалю КВН «Осінь Політехніки – 2018».

Підсумки гри:

1. «Вхідні пристрої» (Інститут телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки) – 11.2
  2. «Курінь сьомого стовпа» (Інститут економіки і менеджменту) – 10.6
  3. «Будівельна богема» (Інститут будівництва та інженерії довкілля) – 10.2
  4. «Несучі конструкції» (Інститут архітектури) – 9.8
  5. «Збірна ІЕСК з кіберспорту» (Інститут енергетики та систем керування) – 8.8
  6. «Клуб бивших» (Інститут гуманітарних та соціальних наук) – 8.6
  7. «Чорна матерія» (Інститут комп’ютерних технологій, автоматики та метрології) – 8.2

Отож, безпосередньо до фіналу фестивалю вийшли дві перші команди – «Вхідні пристрої» (ІТРЕ) та «Курінь сьомого стовпа» (ІНЕМ), де компанію їм складуть переможці першого півфіналу – «Кажан увєрєний» (ІХХТ) і «Від сталого розвитку» (ІСТР).

Фінал фестивалю КВН «Осінь політехніки – 2018» відбудеться 20 листопада 2018 року.