У першому півфіналі традиційного студентського фестивалю КВН «Осінь політехніки 2016» перемогла команда  «ІАПО»

Організатори заходу
Герб Львівської політехніки

25 жовтня в актовій залі І навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбувся перший півфінал традиційного студентського фестивалю КВН «Осінь політехніки 2016».

Результат гри:

1. «ІАПО» (Інститут адміністрування та післядипломної освіти) – 11,0
2–3. «Кривий Рог» (Інститут комп’ютерних наук та інформаційних технологій) – 10,4
2–3. «Несучі конструкції» (Інститут архітектури) – 10,4

4. «Зборна Палітєху по суржику» (Інститут права та психології) – 10,2
5. «З тих кращих» (Інститут екології, природоохоронної діяльності та туризму ім. В. Чорновола) – 10,0
6. «Львівські + одна» (Інститут комп’ютерних технологій, автоматики та метрології) – 9,7
7. «Механізатор» (Інститут інженерної механіки та транспорту) – 7,2

Отож, за підсумками змагання фіналістами студентського фестивалю КВН «Осінь політехніки 2016» стали команди «ІАПО», «Кривий Рог» та «Несучі конструкції».

Решту учасників фіналу буде визначено в другому півфіналі, який розпочнеться о 19:00 27 жовтня в актовій залі першого навчального корпусу Львівської політехніки.