У бою за волю України загинув студент Львівської політехніки Віктор Тараненко

Анна Зіганшина, Центр комунікацій Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Віктор Тараненко народився 2 липня 1986 року в Луганську. Закінчивши середню школу № 20 у Луганську, вступив до Інституту бізнесу Луганського педагогічного університету, де опанував спеціальність «комп’ютерний дизайн».

Улітку 2014 року Віктор разом з фірмою, в якій працював, евакуювався до Житомира. З початком повномасштабної війни пішов у військкомат, пройшов навчання й розпочав службу у 25-й штурмовій бригаді. Двічі був поранений, лікувався і знову повертався на передову. Нагороджений відзнакою «Ветеран війни — учасник бойових дій».

Уже працюючи дронщиком, вступив до магістратури Львівської політехніки на заочне відділення за спеціальністю «авіаційна і ракетно-космічна техніка».

Загинув Віктор Тараненко 21 серпня 2024 року під час виконання бойового завдання із захисту Батьківщини.

Стаття про героя – у Книзі пам’яті львівських політехніків.