У бібліотеці Університету відбудеться зустріч з академічним капеланом Львівської політехніки отцем Тарасом Жеплинським

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Тарас Жеплинський

19 квітня Науково-технічна бібліотека Університету запрошує на зустріч з академічним капеланом Львівської політехніки, священиком Церкви Вознесіння Господнього УГКЦ Франківського деканату м. Львова, колишнім доцентом кафедри хімічної технології силікатів отцем Тарасом Жеплинським.

Розмова стосуватиметься теми «Наука і релігія – заперечення чи доповнення?». Буде розглянуто деякі аспекти Святого Писання у світлі досягнень сучасної науки (математика, хімія, фізика, термодинаміка).

Зустріч відбудеться у читальному залі бібліотеки (вул. Професорська, 1, корпус № 27). Початок о 17:30.

Вхід вільний.