У бібліотеці Університету відбудеться перегляд стрічки «Шербурзькі парасольки» (1964)

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Кадр із фільму

У четвер, 2 листопада 2023 року, в читальному залі Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Професорська, 1) відбудеться перегляд музичної мелодрами французького режисера Жака Демі «Шербурзькі парасольки» (1964).

Якщо ви ніколи не бачили цей фільм, то ви точно про нього чули! Адже «Шербурзькі парасольки» – це вже класика світового кінематографу, в якому головні ролі виконали Катрін Деньов та Ніно Кастельнуово.

Фільм здобув «Золоту пальмову гілку» 17-го Каннського кінофестивалю 1964 року та низку інших професійних кінонагород і номінацій (зокрема, у 5 категоріях «Оскара»).

Початок кіноперегляду о 17:00. Вхід вільний.