У бібліотеці Університету письменниця Таміла Тарасенко розповість про Різдво в житті та в літературі

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка до заходу

У переддень Різдва, 22 грудня, у Науково-технічній бібліотеці Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Професорська, 1) відбудеться зустріч із сучасною українською письменницею Тамілою Тарасенко (псевдонім Тала Владмирова). Розмова стосуватиметься теми Різдва в житті та в літературі.

У гості вже чималий письменницький досвід: її оповідання ввійшли до збірок «Львів. Спогади. Кохання», «Львів. Шоколад. Кам’яниці», «Львів. Таємниці. Пристрасті», «Їде маршрутка», «Кишеньковий мандруарій», «Агенція «Незалежність», оповідання і повісті публікували часописи й альманахи «Нова проза», «Дніпро», «Київська Русь», «Дзеркало», «Четвер», «УФО (Український фантастичний оглядач)», «Хортиця», «Ірпінські зорі», газети «Життя. Історії», «Життєві історії». У співавторстві з львівською письменницею Дарою Корній Таміла видала два романи – «Зозулята зими» і «Крила кольору хмар».

Вхід на подію вільний. Розпочнеться зустріч о 17:30.