Глобальний туристичний журнал виправив назву столиці України після звернення студентки кафедри туризму ІСТР

Кафедра туризму Львівської політехніки
Скріншот відповіді

Глобальний електронний журнал про події у туристичній галузі MICE and TOURISM Around the World e-magazine оперативно виправив Kiev на Kyiv після листа-звернення студентки кафедри туризму Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки Марії Кияниці про недопустимість такого вживання назви української столиці та вимогу надалі писати правильно.

Цей ресурс студенти використовують у рамках навчальної дисципліни «Світовий досвід організації діяльності в туристичній галузі» (викладач – к.геогр.н., асистент Мар'яна Сеньків).

Колектив кафедри туризму пишається ініціативністю та небайдужістю своїх студентів!