Центр міжнародної освіти інформує про події французько-українського університетського співробітництва

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

Центр міжнародної освіти Національного університету «Львівська політехніка» інформує про деякі з подій французько-українського університетського співробітництва.

1. Відкрито конкурс стипендій уряду Франції для навчання за магістерськими та аспірантськими програми. Остання дата подання документів – 15 березня 2017 року.
  2. Результати нового конкурсу французько-українських наукових проектів «Дніпро» буде оголошено після 17 січня 2017 року.
  3. Триває конкурс короткострокових наукових стипендій. Остання дата подання документів – 20 січня 2017 року.
  4. Відкрито конкурс 12 місячних стипендій для науковців, які мають як мінімум 5 років пост-доківського досвіду. Конкурс відкрито за всіма науковими тематиками.

Докладніше – на сайті Французького інституту в Україні