Центр підвищення кваліфікації фахівців оголошує новий набір слухачів на курс «Розроблення містобудівної документації»

Інститут адміністрування, державного управління та професійного розвитку
Заставка до матеріалу

Центр підвищення кваліфікації фахівців Національного університету «Львівська політехніка» оголошує набір слухачів на курс «Розроблення містобудівної документації».

Метою курсу є актуалізація власних знань та вмінь для здійснення професійної діяльності в галузі містобудування. Тривалість курсу – 34 год (5 днів). Розраховано на групу слухачів 10–25 осіб, є можливість очного та дистанційного навчання.

Слухачі курсу покращать та актуалізують знання щодо:

• нормативно-правового забезпечення;
  • законодавчого регулювання;
  • складу та порядку збору вихідних даних;
  • поєднання містобудівної та землевпорядної документації;
  • особливості розроблення генеральних планів населення пунктів;
  • процедури погодження та затвердження містобудівної документації;

а також інші аспекти, пов’язані зі створенням об’єктів архітектури за напрямом «Розроблення містобудівної документації».

За підсумками проходження курсу слухачам продовжують термін дії їхнього свідоцтва на професійну діяльність.

За докладною інформацією звертатись у Центр підвищення кваліфікації фахівців.