Центр міжнародної освіти провів онлайн-зустріч зі студентами у рамках International Erasmus day for students

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки
Заставка заходу

Нещодавно Центр міжнародної освіти Національного університету «Львівська політехніка» провів онлайн-зустріч зі студентами у рамках міжнародного святкування Erasmus+ Day 2022: International Erasmus day for students.

У заході взяли участь керівниця Центру міжнародної освіти Наталія Гоц та команда Центру: Леся Брич, Олена Федорова, Роман Флейчук, Христина Барвінська, Олександра Степанюк, Віра Щадило.

Учасники зустрічі ознайомилися з можливостями участі студентів у програмах академічної мобільності Erasmus+KA1, стипендіальних програмах DAAD, програмах Leopolis for Future, British Council, Mevlana, Baltic University Programme, програмах подвійних дипломів та вивчення іноземних мов.

До заходу приєдналось понад 100 студентів, які отримали можливість поспілкуватись з усіма спікерами й отримати вичерпні відповіді на свої запитання.