Центр міжнародної освіти інформує про конкурс від Університетського агентства Франкофонії для студентів

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки
Заставка до конкурсу

Центр міжнародної освіти Національного університету «Львівська політехніка» інформує про новий Регіональний конкурс заявок на 2021 рік від Університетського агентства Франкофонії (AUF). Це – можливість для професійного стажування франкомовних студентів із закладів Центральної та Східної Європи, які є членами AUF.

Мобільність «Професійне стажування» надається на термін від 1 до 3 місяців з 15 квітня до 17 грудня 2021 року.

Стажування має бути частиною університетського курсу кандидата. Кандидат повинен узгодити структуру прийому за межами своєї країни походження, отримати там допуск та вільно володіти французькою мовою.

Грант покриває дорогу туди-назад, щомісячну допомогу та медичне страхування.

Прийом заявок відкритий до 22 березня 2021 року.

Докладніше – на сайті AUF