Центр інноваційних освітніх технологій Львівської політехніки розпочинає укладання угод про надання освітніх послуг

Центр інноваційних освітніх технологій Львівської політехніки
тренінг

З 10 січня 2020 року Центр інноваційних освітніх технологій Національного університету «Львівська політехніка» розпочинає підписувати угоди із закладами освіти про співпрацю та надання освітніх послуг щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Центр інноваційних освітніх технологій Навчально-наукового інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки створено з метою поширення освітніх інновацій у навчальних закладах України й надання освітніх послуг у цій сфер. Навчання здійснюється в очній очно-заочній та заочній формах з використанням дистанційної платформи.

Докладніше – на сторінці Центру інноваційних освітніх технологій у соцмережі Фейсбук